Neomounts Ceiling mount | FPMA-C340BLACK Monitor/TV mount ceiling screen | Adjustable Height, Rotate, Tilt, Swivel | 32-75 " | M
- TootjadNeomounts
- Mudel: FPMA-C340BLACK
- Saadavus: 2
-
85€
Neomounts Ceiling mount | FPMA-C340BLACK Monitor/TV mount ceiling screen | Adjustable Height, Rotate, Tilt, Swivel | 32-75 " | Maximum weight (capacity) 50 kg | Black
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Funktsioonid | Adjustable Height, Rotate, Tilt, Swivel |
| Gross depth (mm) | 145.00 mm |
| Gross height (mm) | 930.00 mm |
| Gross weight | 8.80 kg |
| Gross width (mm) | 250.00 mm |
| Maksimaalne ekraanisuuruse sobivus | 75 " |
| Maksimaalne kaal (mahutavus) | 50 kg |
| Net weight | 8.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (max) | 400x400 mm |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (min) | 100x100 mm |
| Paigutus | Ceiling mount |
| Palette Qty | 26 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 640.00 g |
| Plastic (No PET) | 160.00 g |
| Producer | Neomounts |
| Screen size compatibility | 32-75 " |
| Tare weight (kg) | 0.80 kg |
| Toote nimetus | FPMA-C340BLACK Monitor/TV mount ceiling screen |
| Toote värv | Black |
| VESA paigaldamine | Yes |
| VESA-paigaldusliidesed | 100x100, 150x200, 200x100, 200x200, 300x300, 400x200, 400x400 mm |
| Volume (m3) | 0.03 m |
| Warranty | 60 month(s) |
| WEEE tax | No |














